• Priateľské turnaje

• Viete, ako chutí víťazstvo? Viete, ako chutí prehra? Viete, aké je to bojovať v tíme? Naši žiaci ochutnávajú z týchto životných situácií. Zúčastňujú sa priateľských turnajov, aby získali skúsenosti a načerpali nadšenie pre pohyb ako taký. Veď posúďte sami...

Energia im nechýba!

Ďakujeme všetkým organizátorom za prípravu týchto podujatí!

• Dni detskej knihy

• Počas prebiehajúceho podujatia Dni detskej knihy sme sa zoznámili so známymi slovenskými spisovateľkami. Vďaka spolupráci s Tekovskou knižnicou v Leviciach sme mohli spoznať Martu Hlušíkovú a a Janu Šulkovú. Ich knihy si naši čitatelia vopred prečítali. S pani spisovateľkami sme zotrvali v družnej debate a čo sme sa z kníh nedozvedeli, mohli sme sa ich priamo opýtať. Touto cestou sa im zároveň chceme poďakovať za návštevu a Tekovskej knižnici za pomoc pri organizácii.

• Kniha lesnej školy

• Dňa 28.2.2023 sa žiaci V. ročníka zúčastnili exkurzie v Lesnej škole v Leviciach. Počas tejto exkurzie nás pracovníci Lesnej školy oslovili, či by sme nemali záujem zapojiť sa do ich projektu Knihy lesnej školy. Žiaci na hodinách výtvarnej výchovy nakreslili diela na danú tému, ktoré sú súčasťou tejto knihy. Za uvedenú prácu im pracovníčky lesnej školy osobne do školy priniesli sladkú pozornosť a spomienkové predmety.

• Príroda očami detí

• 11. 5. bol deň opäť v znamení vyhodnotenie súťaží. Naši žiaci na Poľovníckej výstave prevzali z rúk usporiadateľov ocenenia a užili si atmosféru v Leviciach.

Výtvarná časť

2. kategória

1. miesto Jakub Árendáš

2. miesto Lenka Klučiarová

Literárna časť

1. kategória

3. miesto Sandra Fedorsová

Z úspechov sa tešíme a všetkým srdečne blahoželáme!

• Galéria talentov 2023

• Chceme sa pochváliť

Mimoriadne náročné mesiace prinášajú každý týždeň úrodu. V tieto dni sme mohli odovzdať ocenenia za výtvarné a literárne práce v celoslovenskej súťaži Galéria talentov 2023.

Ocenenie vo výtvarnej tvorbe:

3. miesto Sofia Hercová

2. miesto Roberta Jančová

V literárnej tvorbe:

3. miesto Emma Klučiarová

Ocenenia žiakom odovzdala pani riaditeľka.

Blahoželáme!