• Školské kolo geografickej olympiády

• Dňa 23.11.2022 sa uskutočnilo školské kolo geografickej olympiády online formou. K počítačom zasadol rekordný počet reprezentantov našej školy. Počas 90 minút si žiaci zmerali sily v rôznych oblastiach geografie. O ich výborných výkonoch svedčia aj výsledky. Všetci žiaci ZŠ v Tlmačoch boli úspešní riešitelia! Do okresného kola postupujú 3 najúspešnejší z každej kategórie:

Kategória G (5. ročník):        1. miesto     Lea Betinová                  5.

2. miesto     Catherine Wardle           5.

3. miesto     Jana Ďurovská                5.

Kategória F (6. a 7. ročník):  1. miesto     Miriam Ďurovská          7.B

2. miesto     Radovan Furár               7.B

3. miesto     Jakub Hamar                  7.B

Kategória E (8. a 9. ročník):  1. miesto     Viliam Spasič                 9.

2. miesto     Damián Máčaj                8.A

3. miesto     Zoja Mária Kovácsová   8.A

Všetkým žiakom ďakujeme za reprezentáciu a blahoželáme!

• Vianočná tržnica

• V utorok 6.12. v ranných hodinách navštívil našu školu Mikuláš. Okrem toho, že obdaroval našich žiakov a zamestnancov školy, poslal nám v poobedňajších hodinách Vás. Prišli Ste nás podporiť a stráviť s nami predvianočný čas. Naši pedagógovia spolu s Vami pripravili drobnosti, ktoré Ste si v rámci Vianočnej tržnice mohli zakúpiť. Ďakujeme našim  podporovateľom, sponzorom a všetkým pozvaným, ktorí zo svojho výťažku prispeli práve nám. Veríme, že Ste sa s nami cítili príjemne a budúci rok sa opäť stretneme.